CO GDZIE KIEDY
01.07.2015  do  15.07.2015
XVI edycja plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski

Rozpoczynamy XVI edycję Wielkiego Odkrywania Małopolski, w którym wybieramy najciekawsze i najbardziej wartościowe oferty turystyczne naszego województwa. Organizatorzy czekają na Państwa zgłoszenia!

W opublikowanym przez stację CNN rankingu miejsc i zjawisk, za które turyści z całego świata kochają nasz kraj, pierwsze skrzypce grały małopolskie atrakcje, m.in. oscypek, widoki w Zakopanem czy wieś Zalipie. Nic dziwnego - nasze województwo zachwyca swoimi urokliwymi miejscami, festiwalami, tradycyjnymi smakami, ośrodkami wypoczynkowymi. Tego wszystkiego nie byłoby bez pasjonatów, którzy ściągają do siebie przyjezdnych i promują nasz region.

Jak co roku, chcemy pokazać te perełki, dzięki którym Małopolska jest jednym z najbardziej atrakcyjnych województw w kraju. Po raz kolejny rozpoczynamy Wielkie Odkrywanie Małopolski! Zgłoszenia można nadsyłać do nas od dziś do środy 15 lipca w ośmiu kategoriach. Wśród nich pojawiła się zupełnie nowa, która czyni tegoroczną odsłonę plebiscytu jeszcze bardziej wyjątkową: przewodnik turystyczny.

Jak wysłać zgłoszenie Zgłoszenia można nadsyłać do 15 lipca do nas na dwa sposoby: Na kuponach, które do poniedziałku 13 lipca będziemy drukować na naszych łamach. Należy je wysyłać na adres redakcji: al. Pokoju 3, 31-548 Kraków.Na adres mailowy: wom@gk.pl

więcej >>>

wstecz              Nowa Małopolska - Portal Informacyjny Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski