WYDARZENIA
28.11.2015
Szklana Góra w Harbutowicach ruszy przed świętami

Szklana Góra Ski w Harbutowicach ruszy przed świętami. Jak mówi Wiesław Małysa - współwłaściciel stoku na Szklanej Górze Ski w Harbutowicach: "Czekamy, kiedy natura obdarzy nas warunkami do zaśnieżania. Chcemy ruszyć przed świętami, mamy stuprocentową czujność i gotowość. Kto chce przywitać święta z nami, to serdecznie zapraszamy. Powstał nowy szałas, kryty strzechą, zaraz przy głównym wejściu do Szklanej Chaty dla klientów. Będą otwarte wraz ze stokiem dla narciarzy. W tej chwili trwają prace z usprawnieniem wyciągu.

Stok już oświetliliśmy. W tym roku zamierzamy prowadzić sami także szkółkę narciarską dla ludzi starszych i dla dzieci, dla poczatkujących, bo przedtem robili to ludzie z zewnątrz. Za nabór kadry odpowiedzialna jest Magdalena Waś. Pozostali ludzie z obsługi to stara gwardia, z zeszłego roku, tylko jedna osoba wyjechała do Anglii i za nią szukamy zastępstwa.

Zrobiliśmy także wyciąg zaczepowy dla dzieci o długości 80 metrów. To jest łagodna górka, więc można się na niej śmiało uczyć. Jest on po prawej stronie dużego wyciągu. Powstały także dodatkowe miejsca parkingowe."
Można więc już pomału szykować narty i kijki, bo lada dzień będzie okazja do szusowania ze Szklanej Góry w Harbutowicach.

wstecz
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
Kod antyspamowy
               Nowa Małopolska - Portal Informacyjny Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski